Drewniane Altanki Ogrodowe

Coraz więcej osób odczuwa potrzebę zatrzymania się na moment. Delektować się wolnymi chwilami na świeżym powietrzu. Usiąść w wygodnym fotelu z filiżanką kawy i cieszyć się ciszą i spokojem panującym wokoło. Drewniane altanki ogrodowe zapewnią Ci możliwość spędzenia czasu nawet w czasie niepogody. W elegancki sposób wypełnią wolną przestrzeń w Twoim ogrodzie. Ich naturalny i klasyczny wygląd z łatwością wpasuje się do Twojej posiadłości.

Drewniane altanki ogrodowe wykonane zostały ze świerku syberyjskiego. Ten gatunek drewna charakteryzuje się dużą wytrzymałością włókien na deformacje. Zawdzięcza to wolnym przyrostom rocznym w ciężkim, okołobiegunowym klimacie. Naturalnie jego drewno jest jasne z lekko żółtym zabarwieniem. Drewniane altanki ogrodowe posiadają wiele zastosowań. Jako pierwsze nasuwa się na myśl letnie spotkanie z przyjaciółmi przy grillu czy kawie. Ale altany ogrodowe mogą pełnić również funkcję pokoju gościnnego, gdzie znajomi i rodzina znajdą swój kąt nawet w trakcie odwiedzin. Natomiast gdy śnieg spowije ogród, altanka może być doskonałym miejsce, w którym przechowasz wszelkie narzędzia czy meble ogrodowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz wiele miejsca w domu i będziesz mieć pewność, że wszystkie sprzęty w nienaruszonym stanie poczekają do następnego lata.

Duże okna i  przeszklone drzwi to kolejny z atutów. Drewniane altanki ogrodowe to pewność jasnego i przytulnego wnętrza. Zadaszenie i ścianki boczne pozwolą uniezależnić Twoje plany od prognozy pogody. Ochronią Cię przed deszczem i nieprzyjemnymi podmuchami wiatru. Natomiast w ładne dni osłonią Cię i Twoich bliskich przed silnymi, południowymi promieniami słonecznymi. Altanka jest również doskonałym placem zabaw dla najmłodszych. W jednej chwili może stać się niezdobytym fortem, wieżą księżniczki czy statkiem piratów. Uciechom i zabawom nie będzie końca. Najważniejsze, że wszystko będzie się odbywało na świeżym powietrzu tak ważnym dla zdrowego rozwoju najmłodszych.